Polski
English
Deutsch
Русский
logo
Kontakt

 

 

 www.vikers.pl 

 vikers@vikers.pl 

42-130 Wręczyca Wielka k/Częstochowy

ul. Śląska 69

phone./fax +48 34 317 08 25

mobile +48 881 460 715

 

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Podstawą ich przetwarzania jest art. 6 ust.1 lit f) Rozporządzenia 2016/679.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek skorzystania z funkcjonalności formularza kontaktowego. Brak podania danych uniemożliwi wysłanie wiadomości i udzielenie odpowiedzi na nią.

Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis vikers.pl jest ZPHU Formes Toys, mgr inż. Grzegorz Chudy, z siedzibą we Wręczycy Wielkiej przy ul. Śląskiej 69. Możesz się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości na adres: vikers@vikers.pl.

Dane będą przechowywane przez 6 miesięcy od dnia ostatniej korespondencji.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych osobowych są hostingodawca administratora oraz Google Inc. Dane będą przekazane do Stanów Zjednoczonych (usługi Google Inc.). Będą one bezpieczne z uwagi na przyjęte wzorcowe klauzule umowne oraz przystąpienie Google Inc. do programu EU-US Privacy Shield Framework.

Formularz zapytania
* pola obowiązkowe
Imię i nazwisko *
E-mail *
Telefon
Treść pytania *
facebook
glas-hit
tkaniny
Wejść na stronę 65715