Marka Vikers to lider w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami w kraju i z zagranicy marka cieszy się zaufaniem Klientów, co owocuje stabilnym rozwojem oraz gwarancją stałego zatrudnienia.

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - woj. łódzkie, śląskie, opolskie

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych ze stałymi klientami,

- realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie,

- sprzedaż towaru w handlu hurtowym oraz detalicznym,

- raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy,

- organizowanie akcji promocyjnych,

Kandydat powinien spełniać następujące oczekiwania:

- znajomość branży budowlanej (dodatkowy atut),

- entuzjastyczne nastawienie do wyzwań w pracy z klientem,

- komunikatywność oraz umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych partnerskich relacji z klientami,

- umiejętność prezentacji produktu oraz znajdowania jego cech które dają przewagę nad konkurencją,

- otwartość na nowe wyzwania,

- determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,

- silna motywacja i zaangażowanie w budowie pozycji firmy na rynku,

- wysoka umiejętność organizacji pracy własnej,

- znajomość programów z pakietu MS Office,

- prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,

- dyspozycyjność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dużym potencjale rozwoju, udział w szybko rozwijającym się projekcie z branży budowlanej, atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 do 15000 zł. brutto, profesjonalne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy.

Praca na terenie województwa: opolskie, śląskie, łódzkie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres vikers@vikers.pl lub o kontakt telefoniczny.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt telefoniczny w godz.: 9-15 pod nr tel. 34 3170 751, 881 460 715